Edycja 2023

Halloween 2023 jest czasem pierwszego Trick or Fest w historii! Bądź jednym z uczestników imprezy, podczas której włosy stają dęba, a Ty możesz pokazać wszystkim swoją potworną stronę – w granicach rozsądnego straszenia!  

Czas zapomnieć o nudnym Halloween w Polsce i dać się ponieść celebracji święta wszystkich strachów. Nie zabraknie dziwów na każdym kroku. Gdzie tylko się nie obrócicie, czyhać będą straszne, imprezowe atrakcje. Sprawdźcie harmonogramy obu dni i dołączcie do wszystkich stworów, które pojawią się na festiwalu.

tof

Dzień 1

Sobota, 28 października 2023, start: 1​7:00​; otwarcie bram: 16:00

Artyści:

DJ WM

Agnieszka Marczak

Pan Buźka

Aerial & Fire

Aktywności:

Maraton
filmowy

Dom
strachów

Domówka w
amerykańskim stylu

Upiorny
speed dating

Pub Quiz

Creepy Zumba

Wielkie dekoracje

Strefa gastronomiczna:

Food trucki


Strefa alkoholowa

Sprzedaż od 18 lat

Dzień 2

Niedziela, 29 października 2023, start: 16:00; otwarcie bram: 15:00

Artyści:

Pan Buźka

Agnieszka Marczak

Pan Li

Kasia Kozdęba

DJ WM

Galaxy Cheer

Aerial & Fire

Uliczne Historie

Teatr Alter Ego

Aktywności:

Maraton
filmowy

Dom
strachów

Warsztaty
dla dzieci

Dmuchane
tory przeszkód

Wielkie dekoracje

Strefa gastronomiczna:

Food trucki

Strefa alkoholowa

Sprzedaż od 18 lat

Lorum

Lorum to zespół rockowy pochodzący z Mielca, który łączy wpływy klasycznego rocka ze świeżym, nowoczesnym akcentem. Od legendarnych coverów po własne kawałki, występy na żywo Lorum to pełne energii przeżycie, które z pewnością zadowoli melomanów w każdym wieku.

Główny skład zespołu tworzą:
Wokal: Julia Kożuszna
Gitara basowa: Tomasz Kołodziejczyk
Gitara: Norbert Płowiecki

Kwazzy

Kwazzy to niezależny, spontaniczny artysta, który zaprasza do muzycznej​ wizualizacji swojego umysłu. Jego muzykę ciężko zaszufladkować, ale zawsze​ towarzyszy mu pozytywna energia. Na swoim koncie ma cztery single, które​ łączą takie gatunki muzyczne jak funk, elektronikę czy rap.

Koncerty Kwazzy’ego charakteryzują się ogromną dawką pozytywnej​ energii, a na żywo artyście towarzyszy szalony live-band. Niekonwencjonalne​ podejście do tworzenia muzyki przez Kwazzy’ego sprawia, że każdy utwór to​ prawdziwa niespodzianka, która z pewnością zaskoczy zmysły słuchacza.​ Artysta tworzy wyjątkowe, muzyczne uniwersum oraz gatunek, który sam
określa jako niepowtarzalny kwazzy-vibe.​ 
 
Pierwszy singiel w sieci pojawił się w 2021 roku, natomiast Kwazzy​ rozkręcił się na początku roku 2023, kiedy to wraz z live-bandem zwyciężył​ warszawskie Stage4You oraz rzeszowskie KillMeWithTheMusic. To​ zaowocowało juwenaliową trasą po całej Polsce (Warszawa, Biała Podlaska,​ Rzeszów, Częstochowa, Dęblin). Na przełomie 2023/24 zapowiadane jest​ wydanie pierwszego oficjalnego albumu artysty.

SHAO

Spektakl: TOTEM

Shao – tajemnicza postać o trzech obliczach, poprzez pryzmat budowanego totemu otwiera drzwi do innego wymiaru i zabiera widzów w odrealniony świat kinetycznych iluzji optycznych.

W świecie tym, łączą się ze sobą wielowymiarowy czas z dwuwymiarową przestrzenią, natomiast wokalną partię utworów muzycznych stanowi geometria w ruchu.
Spektakl to zaproszenie do refleksji nad obecnością tu i teraz, która jest fundament do poznania samego siebie.

Orkiestra Baczków

Nazwa orkiestry jest nazwą wsi w Gminie Bochnia gdzie mieszka tysiąc mieszkańców i​ skąd pochodzi orkiestra.​ Zespół ma koncie kilka teledysków i występów z takimi artystami jak ś.p.​ Zbigniew​ Wodecki, Robert Kasprzycki, Kasia Moś, Golec uOrkiestra, Another Pink Floyd.

Zespół łamie stereotypy klasycznego wizerunku orkiestry dętej łącząc style, mieszając​ gatunki, eksperymentując ze sztuką tak aby poruszyć odbiorcę i przekazać mnóstwo​ pozytywnej energii którą czerpią z muzyki.​ Orkiestrę można znaleźć nas na forach społecznościowych, serwisach streamingowych tj.​ Youtube, ​Instagram, ​Facebook gdzie dostępne liczne nagrania z koncertów, teledyski oraz​ autorskie utwory​. Od wielu lat zespół udział w licznych festiwalach muzycznych za granicą kultywując​ polską tradycję i czerpiąc inspirację od innych​.

W 2021 orkiestra doszła do Finału programu „Mam talent”, gdzie zajęła 4 miejsce.​ Największym sukcesem tego zespołu jest zapał młodzieży do grania na instrumentach.​ Przy orkiestrze działa szkółka gdzie kształci się młodzież, która później gra w orkiestrze.​ Orkiestra ma na koncie dwie płyty, a jedną z nich zrecenzował sam Adam Sztaba mówiąc​ tak: aranżacje – znakomicie i z​ wyczuciem napisane przez Wojciecha Zwierniaka. Typ​ aranżacji twórczej, w której słychać​ wyraźnie własny zamysł na nowe ujęcie znanych​ utworów, jest od zawsze w cenie i zarazem niezwykle rzadki.”​ W chwili obecnej orkiestra przygotowuje się do wystawienia swojego​ autorskiego​ musicalu pt. „Możesz więcej”​ Kierownikiem Orkiestry jest Rafał Węglarz, a​ Dyrygentem Wojciech Zwierniak.​ Orkiestra liczy 50 osób​.