Festiwal

Halloween, choć przybyło do nas z Ameryki, tak naprawdę pochodzi ze średniowiecznych wierzeń i praktyk odpędzania złych duchów. Właśnie w tym celu służyły przebrania i złowieszcze atrybuty. W naszej kulturze wiedźmy, czarne koty, wampiry i wszystkie inne mary na długo będą kojarzyć się właśnie z nocą Halloween. W wielu krajach na świecie tradycje Halloween zostały chętnie przyjęte. Chociaż coraz więcej młodych osób znajduje w upiornych zwyczajach okazję do zabawy, w Polsce wciąż brakuje hucznego świętowania.

W odpowiedzi na to wyłonił się w nas pomysł stworzenia pierwszego festiwalu Halloween w naszym kraju!

Przygotuj się na jeżący włos weekend pełen koncertów, upiornych gości, zaskakujących niespodzianek, strasznie pysznego jedzenia, a to wszystko w klimacie grozy w naszym miasteczku Halloween. Otwierając dla Was teren naszej przeraźliwej festiwalowej przestrzeni, chcemy, żeby każdy z Was bawił się bezpiecznie i drżał jak liść z ekscytacji wszystkimi przygotowanymi atrakcjami.

Żeby nikt z nas nie przeraził się na śmierć, liczymy, że będziemy pilnie przestrzegać naszego kodeksu straszenia i dbać o wspólną, strasznie dobrą zabawę.

Wspólnie zmieńmy Kraków w halloweenową stolicę Polski!