Ostatnie dni przedsprzedaży

Przychodzimy do Was z przerażająco dobrymi wieściami! Jeszcze przez 4 dni bilety do wrót piekieł dostaniecie w niższej, przedsprzedażowej cenie. 

A jeżeli wciąż wahacie się, czy przekroczyć te halloweenowe mury, to łapcie garść powodow:

  1. To pierwszym taki festiwal w Polsce. Na taką skalę, z takim pomysłem i realizacją. A fajnie uczestniczyć w czymś unikatowym, prawda?
  2. Nic tak nie podnosi na duchu jesienią jak halloweenowe szaleństwo. Ulice przystrojone dyniami, karmelowa latte i maraton horrorów w chłodny wieczór – kto tego nie lubi? 28 października skumulujemy ten klimat! 
  3. Trick or Fest ma być prawdziwym, amerykańskim doświadczeniem bez konieczności kupowania biletów do Nowego Jorku. Naszym miasteczkiem przejdzie prawdziwa parada z artystami, dekoracji nie powstydziłyby się imprezy zza oceanu, a zaplanowane atrakcje trafią w gusta każdego (niezależnie, czy jesteś kinofilem, fanem techno, miłośnikiem amerykańskich burgerów, czy może po prostu uwielbiasz imprezy przebierane). 

Widzimy się w październiku – nadstawiajcie uszy, bo niebawem przyjdziemy do Was z kolejnymi, mrożącymi krew w żyłach wieściami!

Organizator

Patronat medialny

ANYWHERE_PL_

Partnerzy

happykids