Trick or Fest już za tydzień!

Wielkie Święto Halloween coraz śmielej zbliża się do Krakowa! Już za tydzień, w dniach 28-29 października, na Stadionie Miejskim, odbędzie się nasz festiwal, który rozpali Waszą wyobraźnię i zapewni mnóstwo mrożących krew w żyłach atrakcji. 

Zapraszamy Was do udziału w niezwykłym święcie Halloween, gdzie każdy znajdzie coś dla siebie. Na festiwalu czeka na Was na przykład labirynt dyni, który przetestuje Waszą odwagę i zmysł orientacji, pokazy magików, którzy oczarują Was swoimi sztuczkami, oraz akrobatów, którzy zdolnościami wywrócą do góry nogami Wasze pojęcie o grawitacji. Bądźcie też gotowi na dawkę elektryzującej muzyki, ekscytujące gry i zabawy, a dla spragnionych nowych znajomości – upiorny speed dating i pub quiz! 

Niech Was jednak nie zraża mroczna atmosfera Halloween – na festiwalu spotkacie też naszą uroczą maskotkę, Pumpkin Heada! To ona szczególnie spodoba się dzieciakom, którym dedykujemy cały drugi dzień festiwalu. 

Nasza dynia ostatnimi tygodniami zdecydowanie nie próżnowała – mogliście ją spotkać w krakowskich szkołach językowych, na rynku czy w miasteczku akademickim. Już za tydzień oczaruje i Was, dlatego koniecznie wpadajcie na Trick or Fest!

Organizator

Patronat medialny

ANYWHERE_PL_

Partnerzy

happykids